Get a Quote

Edit Template

E-Ticaret Sitesi Nedir ?

internette alışveriş yapılan her site e-ticaret sitesidir.

E-ticaret sitelerinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur güvenli olmasıdır.
Alt yapısı sağlam firmalarla çalışılmalı ve sunucular firewall IPS-IDS sistemlerine sahip olmalıdır.
Kart bilgilerinin güvenliği için 256 bit SSL şifreleme sisteminin kurulu olması gerekmektedir.

E-Ticaret internet ağı üzerinde bireylerin gerçek ya da sanal ürünleri farklı ekonomik maliyetler karşılığında satın alması durumudur. Kısaca e-ticaret, ticaretin elektronik sürümüdür.

E-Ticaret anlam bakımından çoğunlukla internet ağı üzerindeki ürün veya hizmet satın alımı olarak adlandırılmaktadır. Bilhassa bugün en çok üzerinde durulan konusu olarak her web sayfası içerisinde sanal mağazalar veya sanal alışveriş merkezleri vardır. Elektronik Ticaret, bilgi, ürün veya hizmet satın alım ve satma çalışmalarının bilgisayar ağları yoluyla gerçekleştirilmesinin yanında; müşteriye aktarılan bilgi, ürün veya hizmet için istek yaratmak, satış sonrası kullanıcıya destek vermek ve de ticari kuruluşlar ve kullanıcıları arasındaki ticari ve lojistik ilişkiyi yine global bilgisayar kanalları ile sağlamaktır. Bunun dışında şirketin idaresini kolaylaştırıcı bilgileri de içermektedir. E-Ticaret, İnternet üzerinde aktarılan bilgi, ürün ve hizmetlere hemen hemen dünyanın her yerinden anında ve kolayca erişim olanağı sunmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Die Installation einer  ist eine lohnende Investition für alle, die ihre Energiekosten senken und ihren ökologischen Fußabdruck verkleinern möchten

© 2024 SAFAKTEKNOLOJI

Company

Legal Notices

Get In Touch

You have been successfully Subscribed! Ops! Something went wrong, please try again.