Get a Quote

Edit Template

Firewall - IDS-IPS Securİty

Kaçak giriş tespit ve engelleme sistemi ile Logsistemleri iç ağ ve internet üzerinden gelebilecek tehditlere karşı herhangi bir yönetici eylemi beklemeden devreye girerek engelleme ve raporlama özelliklerine sahip olmaktadır.

IDS / IPS modülü ile iç ağ da bulunan zararlı uygulamalar tespit edilerek engellenebilir. Bunun yanında önemli sunucuların iç ağdan internete açıldığı yapılarda sunuculara karşı yapılan saldırıları engellemek amaçlı kullanılmaktadır.

Özellikle güvenlik duvarlarının filtrelemelerin atlatmak için kullanılan önemli yöntemlerden biri olan https Proxy ler IDS / IPS özelliği ile kolayca engellenebilmektedir. IDS / IPS özelliği Ultrasurf, Teamviewer, Skype gibi güvenli kanal olan SSL üzerinden çalışan uygulamaların engellenmesini sağlamaktadır.

IDS / IPS modülü kendi üzerinde tanımlı olan trafik ile ağ trafiğini karşılaştırarak çalışmaktadır. Sakıncalı trafik örnekleri internet üzerinden güncellenmektedir.

Ağ seviyesinde trafiği anormallik, zayıflık ve virüs tehditlerine karşı inceleyerek zararlı uygulama ve exploitleri engellemektedir

Die Installation einer  ist eine lohnende Investition für alle, die ihre Energiekosten senken und ihren ökologischen Fußabdruck verkleinern möchten

© 2024 SAFAKTEKNOLOJI

Company

Legal Notices

Get In Touch

You have been successfully Subscribed! Ops! Something went wrong, please try again.