Get a Quote

Edit Template

Web Sitesi

Domain (Alan Adı)

Sitenin internetteki adını belirlemek gerekir. Örn: www.integralbilisim.com

Domain adreslerini kendiniz domain satan firmalardan alabileceğiniz gibi web tasarım yaptırdığımız şirketlerden de talep edebiliriz.

Hosting (Web Alanı )

Hosting web sitenizin sunucularda saklandığı alandır. Hosting ihtiyacınızı web sitenizi yaptırdığınız firmalardan karşılayabileceğiniz gibi kendi sunucunuzu da alabilirsiniz fakat maliyeti çok yüksek olacağından sadece sitenizi barındıracak alanı kiralamanız sizin için avantajlı olacaktır.

Web Sitesi Tasarımı

Web sitenizin tasarımının ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde olmalıdır.

Örnek olarak bir otel sitesi tasarlatmak istiyorsanız rezervasyon sistemi, konum, referanslar gibi alanların mevcut olması gerekir.

Web sitenizde fazla içerik olması çok iyi bir tasarıma sahip olduğu anlamına gelmez. Sitenize gelen ziyaretçileriniz bu kargaşadan sıkılabilir ve sitenizi terk edebilir. Bunun için sade ve ihtiyaçları karşılayan tasarımlar tercih edilmelidir.

Teknik Destek

Web sitenizi yaptırdıktan sonra ileriye dönük yaşayabileceğiniz sorunlar için teknik desteğe ihtiyacınız olabilir. Sitenizin güncellenmesini istediğiniz de iletişime geçebileceğiniz birilerinin olması çok önemlidir. Bunun için teknik destek veren firmalar ile çalışılmalıdır.

Fiyatlandırma

Web sitenizin toplam maliyeti alacağınız hizmete göre değişiklik gösterebilir. Alan adı ücreti, hosting ücreti, web tasarım bedeli, teknik destek gibi hizmetler ayrı olarak fiyatlandırılabileceği gibi paket olarak da fiyatlandırılabilir. Daha sonradan sürpriz fiyatlarla karşılaşmamak için çalışmaya başlamadan önce fiyat teklifi alınmalıdır.
Dikkatli Olunması Gereken Konular
Web sitenizin görüntüsü oldukça önemli bir konudur. Sayfanıza giriş yapan müşterileriniz ilk olarak web sitenizin tasarımını görecek ve kafasında sizin profilinizi/prestijinizi canlandıracak. Sonunda ise kararını buna göre verecektir. Firmanızın müşterilerine sunduğu hizmet kalitesi çok önemlidir. Her firma hizmet verebilir fakat bu hizmeti nasıl sunduğu önemlidir. Web siteniz sizin müşterilere sunduğunuz hizmetin kalitesi yansıtır.

Die Installation einer  ist eine lohnende Investition für alle, die ihre Energiekosten senken und ihren ökologischen Fußabdruck verkleinern möchten

© 2024 SAFAKTEKNOLOJI

Company

Legal Notices

Get In Touch

You have been successfully Subscribed! Ops! Something went wrong, please try again.